Patikėkite savo antakių korekciją Klaipėdoje mums ir mes nepriekaištingai sutvarkysime juos pincetu ir (ar) vašku, o rezultatus pastebėsite ne tik Jūs!

Tikriausiai visi sutiksite, kad antakių korekcija Klaipėdoje – tai ta smulkmena, kuri neretai atsiduria kai kurių žmonių prioritetų sąrašo pabaigoje. Ir visai be reikalo. Dažnai profesionaliai sutvarkyti antakiai itin pastebimai pakeičia asmens veido bruožus – žmonės tampa ryškesni, atrodo kupini gyvybės ir energijos. Antakių korekciją Klaipėdoje nedvejodami patikėkite mums!

Nebūkite blankūs ir “be veido”! Apsilankykite pas mus, grožio studijoje “La Beauty”, ir studijos kosmetologė Laura Teresaitė iš Jūsų antakių sukurs tobulumo šedevrą.

Grožio studijoje “La Beauty” mes pasiūlysime Jums antakių korekcijos pincetu ir vašku, taip pat antakių dažymo procedūras. Pokyčius pastebėsite iškart po procedūros ir galėsite jais mėgautis net iki 4-6 savaičių. Smagiausia, kad Jūs būsite ne vieninteliai juos pastebėję – sulauksite ir artimųjų bei draugų komplimentų!

Antakių korekcija pincetu

Antakių korekcija pincetu – įprastas ir jau tradiciniu tapęs antakių korekcijos metodas, kurio metu antakių plaukeliai šalinami pincetu. Jis pamėgtas tiek specialistų, tiek klientų dėl savo paprastumo ir patogumo. Tai neskausminga ir pakankamai greita procedūra, siekiant Jūsų antakiams suteikti natūralią, taisyklingą, kuo labiau prie kitų Jūsų veido bruožų derančią formą. Daugiau skaitykite čia.

Antakių korekcija vašku

Antakių korekcija vašku Klaipėdoje dar kiek neįprastas antakių korekcijos metodas, kurį grožio studijoje “La Beauty” kosmetologės Lauros Teresaitės klientai yra itin pamėgę. Taikant šį metodą, plaukeliai yra šalinami karštu vašku. Tokiu būdu yra dar labiau pabrėžiamos suformuotų antakių linijos – antakiai tampa išraiškingesni, jų forma išsilaiko ilgiau. Daugiau apie procedūrą skaitykite čia.

Antakių dažymas

Ši procedūra dažniausiai atliekama kartu su antakių korekcija, ją papildant. Jūsų antakiams specialistė parinks tinkamiausią atspalvį, atsižvelgdama į Jūsų pageidavimus, taip pat į veido bruožus bei plaukų spalvą.

Jūsų patogumui atliksime antakių korekciją ir vašku, ir pincetu

Siekdami paties geriausio, išskirtinio rezultato, antakių korekciją Klaipėdoje įsikūrusioje grožio studijoje “La Beauty” galėsime Jums atlikti derindami abu antakių korekcijos metodus, t.y. ir vašku, ir pincetu – nustebsite išvydę, kaip gali atrodyti Jūsų antakiai!

Cheminis blakstienų dažymas

Cheminis arba ilgalaikis blakstienų dažymas išryškins Jūsų žvilgsnį. Jis taps nepriekaištingas ir žvalus. Manote, kad ši procedūra Jums nereikalinga? Teisingo atsakymo nesužinosite tol, kol neišmėginsite – gal tai buvo ta mažai pastebima smulkmena, kurios Jums taip seniai trūko!