ANTAKIŲ KOREKCIJA PINCETU KLAIPĖDOJE – GREITAI, NESKAUSMINGAI IR…

… taip, kad rezultatu mėgausis ne tik Jūsų, bet ir aplinkinių akys. Antakių korekcija pincetu – tradicinis ir labiausiai įprastas antakių korekcijos metodas. Nepaisant to, tai toli gražu nereiškia, kad jis praradęs savo aktualumą – juo naudojasi dauguma antakių korekcijų specialistų.

Antakių korekcijos pincetu metu antakių plaukeliai yra šalinami pincetu – tiksliai, greitai ir neskausmingai. Tai paprasčiausias būdas išgauti pageidaujamą formą su mažiausia rizika suklysti.

Nesuklysime sakydami, jog antakių forma ir gautas rezultatas daugiausiai priklauso nuo specialisto rankų ir technikos. Grožio studijoje “La Beauty” Klaipėdoje Jūsų antakių formomis pasirūpins kosmetologė Laura Teresaitė – šioje srityje turinti ilgametę patirtį. Kosmetologė Laura klientų tarpe turi užsitarnavusi itin gerą vardą, tuo įsitikinti galite ir patys mūsų studijos Facebook paskyros atsiliepimų skiltyje.

Jums bus parinkta labiausiai prie Jūsų veido formos ir kitų veido bruožų deranti antakių forma. Pasitikėkite mumis ir nustebsite, kaip šie, rodos minimalūs, pokyčiai patrauks ir Jūsų, ir Jūsų artimųjų, o kartais net ir praeivių gatvėse akis.

Maža to, mūsų grožio studijoje antakių korekcija pincetu gali būti derinama ir su kur kas inovatyvesniu antakių korekcijos metodu. Skirtingai nuo didelės dalies kitų specialistų, Kosmetologė Laura Teresaitė yra įvaldžiusi ir antakių korekcijos vašku metodą. Taigi, esant poreikiui, bus derinami abu šie metodai be jokio papildomo mokesčio!