GROŽIO STUDIJA “LA BEAUTY” – GERIAUSIA VIETA IEŠKANTIEMS PROFESIONALIOS KOSMETOLOGĖS KLAIPĖDOJE

Laura Teresaitė – į kokybę ir aukščiausio lygio aptarnavimą orientuotas Jūsų kosmetologės Klaipėdoje pasirinkimas

Kosmetologė Klaipėdoje Laura Teresaitė – viena iš grožio studijos “La Beauty” Klaipėdoje įkūrėjų – visuomet Jus pasitiks šiltai ir su šypsena. Tai kosmetologijos srities specialistė, kuriai atliktos paslaugos kokybė ir laimingas klientas yra svarbiausi kriterijai darbe. Tai pajusite vos tik apsilankę, todėl  visuomet norėsite sugrįžti dar. Kad mums būtų lengviau, o Jūs gautumėte tai, ko tikitės, nedvejodami skirkite keletą minučių nuoširdžiai diskusijai su kosmetologe Laura Teresaite. Jos metu aptarkite savo lūkesčius prieš ir rezultatus po atliktos procedūros. Tik visiškai suprasdami Jus, mes galėsime pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas ir aptarnavimą išskirtinai Jums ir pagal Jūsų poreikius.

Studijoje “La Beauty” mes Jums pasiūlysime:

  • įvairias gydančias ir puoselėjančias veido procedūras, įskaitant mechaninį veido valymą bei rūgštines procedūras;
  • antakių korekciją pincetu ir (ar) vašku;
  • antakių dažymą;
  • cheminį blakstienų dažymą;
  • visų sričių depiliacijas.

Grožio studija “La Beauty” Klaipėdoje – sukurta Jums

Klaipėdoje, pačioje jos širdyje – senamiestyje, grožio studija “La Beauty” duris lankytojams atvėrė 2014 metais. Nuo to laiko dedame visas pastangas, kad po apsilankymo pas mus, išeitumėte kupini geriausių įspūdžių.

Klaipėdos senamiestis pasirinktas neatsitiktinai. Itin sudėtingu senamiesčiui periodu, mes, grožio studijos “La Beauty” įkūrėjai, nedvejodami savo veiklai pasirinkome būtent šią miesto dalį. Nuo pat pradžių supratome, kad tikslų įgyvendinimo prasme – tai kur kas sudėtingesnis kelias, suteikiantis visavertiško džiaugsmo. Laikome tai savo mažu indėliu prisidedant prie senamiesčio gaivinimo ir džiaugiamės tapę jo dalimi. Argi gali būti geresnė vieta grožio paslaugoms nei miesto širdis?

Mums abejonių jau nekyla. Apsilankę pas mus, turėsite galimybę į šį klausimą atsakyti ir Jūs. Tikimės, jog po vizito pas kosmetologę Laurą su šypsena veide užsuksite ir į greta esančias kavinukes. Vėliau, neskubėdami bei atsipalaidavę, pasivaikščiosite Klaipėdos senamiesčio gatvelėmis su garuojančios karštos kavos ar arbatos puodeliu rankose. Šiandieniniame skubančiame pasaulyje tai dažnai tampa prabanga, tad neretai nebepastebime tų žavių smulkmenų, iš kurių susideda mūsų pasaulis.

Laura Teresaitė – profesionali kosmetologė Klaipėdoje

Kosmetologijos srityje Laura pradėjo dirbti 2013 – aisiais metais. Savo užsispyrimu ir sistemingu tobulėjimu ji galėtų tapti pavyzdžiu daugeliui žmonių, siekiančių tapti savo srities specialistais. Susipažinusi su kosmetologija dar paauglystėje, profesionaliai kosmetologės Klaipėdoje darbo ėmėsi tik baigusi medicinos srities studijas Kaune bei Vilniuje.  Taigi, galite būti tikri, kad sulauksite profesionalios Jūsų problemų analizės bei visapusiško, žiniomis pagrįsto, jų sprendimo. Jums bus atliekamos tik kosmetologės kompetenciją ir išsilavinimą atitinkančios paslaugos. Esant problemų, nepriskirtinų kosmetologo kompetencijai, visuomet būsite nukreipti pas reikiamus atitinkamos srities specialistus.

Patikėkite antakių korekciją Klaipėdoje mums

Antakių korekcijos srityje kosmetologė Laura Teresaitė turi sukaupusi daugiau kaip aštuonerių metų patirtį. Po apsilankymo pas mus, antakių formos ir spalvos parinkimas nebeatrodys toks sudėtingas procesas, koks galėjo pasirodyti anksčiau.

Siekite tobulumo. Antakių korekcija Klaipėdoje dar niekada nebuvo tokia – Jums tereikės atsipalaiduoti ir visai netrukus – mėgautis Jūsų neapvilsiančiu rezultatu.

Daugiau informacijos – Antakių korekcija Klaipėdoje.

Depiliacijos Klaipėdoje – atliksime jas neskausmingai ir kruopščiai

Depiliacijų srityje kosmetologė Laura Teresaitė taip pat dirba daugiau nei aštuonerius metus. Remiantis klienčių atsiliepimais – depiliacijos Klaipėdoje pas Laurą Teresaitę atliekamos itin kruopščiai ir sukeliant kuo mažiau skausmo.

Tabu? Nedrąsu? Skausminga? Nedvejokite ir išmėginkite – procedūros eiga ir rezultatas Jus neabejotinai nustebins!

Informacija dėl kosmetologės teikiamų paslaugų ir registracija

  • Informacija įvairiais klausimais teikiama elektroniniu paštu laura@labeauty.lt ir telefonu +37069880007;
  • patogiai užsiregistruokite procedūroms per treatwell sistemą arba suderinkite savo vizitą individualiai telefonu +37069880007.

Jūsų ir mūsų patogumui kviečiame Jus planuoti savo vizitus ir registruotis gerokai iš anksto.  Tik tokiu atveju galite tikėtis procedūroms gauti kuo patogesnį ir Jūsų poreikius atitinkantį laiką.

Taip pat informuojame, jog klientai, užsirašę procedūroms, turi pareigą pranešti studijos kosmetologei apie pasikeitimus ar neatvykimą. Tai padaryti turite ne mažiau kaip 24 valandos iki suplanuoto vizito. Nepranešus ir neatvykus sutartu laiku, paslaugos Jums bus teikiamos tik sumokėjus to vizito, į kurį buvo neatvykta, 50% paslaugos kainos.