GROŽIO STUDIJOS “LA BEAUTY” KOSMETOLOGĖS LAUROS TERESAITĖS PASLAUGŲ KAINOS IR JŲ SĄRAŠAS

Žemiau pateikiamas grožio studijos “La Beauty” Klaipėdoje kosmetologės Lauros Teresaitės paslaugų sąrašas ir paslaugų kainos. Jeigu pageidaujate daugiau informacijos apie Jus dominančią paslaugą, nurodytą kainoraštyje, spauskite ant paslaugos pavadinimo.

Paslaugų, kurioms nurodyta tik minimali kaina (t.y. kaina nuo), kaina priklauso nuo:

  • kliento problemų sudėtingumo veido procedūrų atvejais;
  • naudojamų priemonių, pvz. kaukės, serumų ir kt.;
  • depiliuojamo ploto dydžio depiliacijų atvejais.

Detalesnę informaciją kainų klausimais Jums suteiks Grožio studijos “La Beauty” kosmetologė Laura Teresaitė telefonu arba vizito metu prieš atliekant procedūrą.

Svarbi informacija prieš registraciją

  • Patogiai užsiregistruokite procedūroms per treatwell sistemą arba suderinkite savo vizitą individualiai telefonu +37069880007.
  • Pasikeitus aplinkybėms, dėl kurių nebegalite atvykti procedūroms, privalote informuoti kosmetologę Laurą telefonu ne vėliau, kaip 24 valandos iki suplanuotos procedūros. Neatlikus šios informavimo pareigos kitą kartą būsite aptarnaujami tik iš anksto sumokėję 50% paslaugos, į kurią neatvykote, kainos.

Jūsų ir mūsų patogumui kviečiame Jus planuoti savo vizitus ir registruotis gerokai iš anksto.  Tik tokiu atveju galite tikėtis procedūroms gauti kuo patogesnį ir Jūsų poreikius atitinkantį laiką.