RŪGŠTINIAI / CHEMINIAI PILINGAI KLAIPĖDOJE – PROCEDŪRŲ CIKLAS, SKIRTAS DAUGUMAI JŪSŲ ODOS PROBLEMŲ SPRĘSTI

Rūgštiniai / cheminiai pilingai – tai odos šveitimas naudojant skirtingas rūgštis, kruopščiai parenkamas profesionalios kosmetologės. Grožio studijoje “La Beauty” Klaipėdoje, kosmetologė Laura Teresaitė Jums pasiūlys rūgštinius veido ir nugaros odos valymus. Procedūros bus atliekamos su praktikoje pasiteisinusiomis ir kosmetologės Lauros bei jos klientų labiausiai pamėgtomis rūgštimis.

Skirtingai nuo kitų odos procedurų, rūgstinių veido ir nugaros odos valymų metu rūgšties pagalba yra nusluoksniuojama oda. Tokiu būdu yra skatinamas odos atsinaujinimas, stabdomas uždegiminių procesų ir židinių susidarymas bei plitimas. Atsinaujinanti oda tampa elastingesnė, lygesnė ir skaistesnė.

Procedūra tinkama siekiančioms mažinti raukšlelių skaičių ir intensyvumą, naikinti randus, paliktus po aknės, padeda spręsti pigmentacijos ir aknės problemas.

Tai sąlyginai trumpa procedūra, tačiau tam, kad būtų pasiektas pageidaujamas rezultatas, visuomet reikalingas procedūrų kursas. Kurso trukmė priklauso nuo pasirenkamų rūgščių rūšių ir odos problemų, kurias pageidaujama spręsti ar mažinti, masto. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tai – nepigi procedūra, kadangi siekiant išsikeltų tikslų gali prireikti naudoti specialias priemones ir namuose. Tik bendrų specialisto ir kliento pastangų vedini pasieksite rezultato, kurio tikitės, todėl labai svarbu tiksliai vykdyti kosmetologės nurodymus.

RŪGŠTINĮ VEIDO IR NUGAROS ODOS VALYMĄ KLAIPĖDOJE PATIKĖKITE MUMS, O MES SUTEIKSIME JUMS KVALIFIKUOTAS AUKŠČIAUSIO LYGIO PASLAUGAS

Prieš pradedant rūgštinių procedūrų ciklą svarbu suvokti, kad šioms procedūroms atlikti reikalingos specialios žinios, todėl būtina laikytis visų duotų rekomendacijų. Rekomendacijos gali būti susijusios tiek su naudojamomis priemonėmis namuose, tiek su Jūsų asmeniniais veiksmais viso procedūrų ciklo metu. Visas svarbias detales kosmetologė Laura Teresaitė Klaipėdoje įsikūrusioje grožio studijoje “La Beauty” su Jumis asmeniškai aptars dar prieš pradedant šių procedūrų kursą. Rekomendacijų nesilaikymas gali iššaukti pasekmes, priešingas Jūsų siekiamam rezultatui!

Kaip keistai beskambėtų, tačiau kosmetologas nėra tas žmogus, kuris išspręs visas Jūsų problemas pirmojo apsilankymo metu. Kosmetologijos srityje itin svarbus yra komandinis darbas, t.y. tiek kosmetologo profesionalios pastangos procedūrų metu, tiek Jūsų asmeninis darbas namuose. Nuo to priklauso didelė dalis sėkmės! Atlikus dalį veiksmų profesionaliai, tačiau vėliau kasdien naudojant netinkamas priemones ar neatsisakant žalingų Jūsų odai įpročių namuose, tikėtis teigiamų pokyčių būtų naivu ir neteisinga. Visa tai ypač būdinga rūgštinėms procedūroms. Jums reikės naudoti kosmetologės paskirtas priemones namuose ir tiksliai laikytis duotų nurodymų, kurie galimai sukels Jums tam tikrų nepatogumų.

Viso procedūrų kurso metu negalėsite lankytis soliariumuose ir turėsite vengti saulės. Rūgštis ir saulė – tarsi du priešai, todėl įprastai šios procedūros atliekamos šaltuoju metų laiku, kuomet rizika yra minimali. Šiltuoju, saulėtu metų periodu išvengti saulės yra sudėtingiau, o specialistas neturi galimybių viso kurso metu kasdien stebėti kliento, prižiūrėti, kaip jis laikosi duotų nurodymų. Net ir po procedūrų ciklo, vasaros metu, oda, ypač veido srities, turėtų būti saugoma nuo saulės, derėtų naudoti specialias priemones su SPF apsauga.

Pasibaigus procedūrų kursui, siekiant geriausių rezultatų, tam tikras paskirtas priemones namuose reikėtų naudoti ir toliau.

PRIEŠ PROCEDŪRĄ

Prieš rūgštinių / cheminių pilingų procedūras privalote informuoti grožio studijos “La Beauty” Klaipėdoje kosmetologę Laurą Teresaitę, jeigu Jums:

 • prasidėjusi pūslelinė;
 • prasidėjęs nėštumas ar tebesitęsia žindymo laikotarpis;
 • esate alergiški bet kuriai iš rūgšties sudėtinių dalių (visa informacija apie rūgščių sudėtis pateikta prie atitinkamų procedūrų aprašymų);
 • Ne seniau kaip prieš 6 mėnesius buvo atliktos chirurginės operacijos srityse, kurioms ketinama taikyti procedūrų ciklą, taip pat šios sritys gydytos lazeriu, joms taikytos kitos panašaus pobūdžio procedūros, galinčios pakeisti odos struktūrą.

Esant aukščiau nurodytoms aplinkybėms Jums nebus galima atlikti rūgštinių odos valymų procedūrų.

Savaitę prieš atliekant rūgštinių šveitimų ciklą rekomenduojame:

 • sritims, kurioms bus taikomas ciklas, neatlikti pilingo procedūrų;
 • nesilankyti soliariumuose, taip pat vengti intensyvaus deginimosi.

PROCEDŪROS EIGA

Kaip jau minėta aukščiau, tai ganėtinai trumpa procedūra, jeigu vertinsime vienos procedūros, o ne viso kurso trukmę, tačiau tuo pat metu tai yra procedūra, reikalaujanti specialių profesionalaus specialisto žinių – netinkamas procedūros atlikimas gali sukelti ilgalaikes ir itin nepageidaujamas pasekmes. Kosmetologė Laura Teresaitė Klaipėdoje įsikūrusioje grožio studijoje “La Beauty” rūgštinių procedūrų ciklą atliks profesionaliai, laikydamasi aukščiausio lygio standartų:

 • Jums bus kruopščiai nuvalytas makiažas, jeigu procedūra bus atliekama veido sričiai, ir pašalinti visi nešvarumai;
 • Atliksime šios srities dezinfekciją;
 • Apsaugosime jautriausias sritis, kuriose rūgšties poveikis nėra pageidaujamas;
 • Pagal odos situaciją ir poreikį pritaikysime rūgštį, kurią vėliau nuvalysime ir neutralizuosime;
 • Jums bus parinkta profesionali raminanti/drėkinanti kaukė ir procedūrą užbaigsime profesionalaus kremo užtepimu.

PO PROCEDŪROS

Tą pačią dieną, po procedūros, galimas odos paraudimas,  priklausomai nuo pasirenkamos rūgšties, procedūros intensyvumo bei odos jautrumo. 2 – 14 dienomis oda gali šerpetoti, gali būti jaučiamas tempimas, sausumas. Tai normali odos reakcija, todėl turėtume padėti jai atsinaujinti ją intensyviai drėkindami: naudodami drėkinamąsias kaukes, kremus ir kitas priemones. Visą reikalingą informaciją, kaip prižiūrėti veido odą po procedūros, suteiks grožio studijos “La Beauty” Klaipėdoje kosmetologė Laura Teresaitė, atsižvelgdama į kiekvieno kliento poreikius bei konkrečią situaciją. Rūgščių kurso metu klientai namuose turi naudoti priemones su rūgštimi, kurias paskyrė mūsų studijos specialistė. Tokiu būdu greičiau pasieksime efektyvų ir pageidaujamą rezultatą. Netinkamų priemonių naudojimas gali sukelti priešingus pageidaujamiems rezultatus.

Tą pačią dieną po procedūros negalima:

 • prausti, šlapinti veido;
 • naudoti jokių veido odai skirtų priemonių (dekoratyvinės kosmetikos, kremų ir kt.);

Maziausiai 48 valandas po proceduros nerekomenduotina:

 • naudoti dekoratyvinės kosmetikos;
 • lankytis pirtyse;
 • eiti į sporto klubą;

Viso kurso metu negalima:

 • eiti į soliariumą;
 • eiti į lauką be kremo su SPF apsauga, ypač šviečiant saulei.

ATSAKYMAI Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS

 • Ne, profesionaliai parenkama rūgštis nenudegins / nenuplikys Jūsų odos. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl nerekomenduotina procedūros savarankiškai atlikti namuose. Kurso metu yra naudojamos profesionalios priemonės, kurių pritaikymui ant odos reikalingos specialios žinios tiek apie šių priemonių panaudojimo subtilybes, tiek apie pasekmes esant netinkamam jų panaudojimui, tiek apie galimus elgesio variantus atsitikus nenumatytoms aplinkybėms. Grožio studijoje “La Beauty” Klaipėdoje, kosmetologė Laura Teresaitė atliks Jums rūgštines procedūras profesionaliai, todėl tokio pobūdžio baimės Jūsų neturėtų kankinti.