VEIDO PROCEDŪROS KLAIPĖDOJE – SIEKITE TOBULOS VEIDO ODOS KARTU SU MUMIS

Šiandieniniame pasaulyje mūsų oda susiduria su gausybe kasdienių iššūkių ir dirgiklių, kurie neabejotinai ją vargina ir dažnai sukelia nepageidaujamas pasekmes. Nuolatinis skubėjimas, stresas, užterštas miestų oras, netaisyklinga mityba, netinkamos odos priežiūros priemonės tikrai neprisideda prie nepriekaištingos odos būklės. Dalį šių problemų Jums padės išspręsti grožio studijos “La Beauty” kosmetologė Laura Teresaitė ir jos atliekamos veido procedūros Klaipėdoje. Kad problemų sprendimas nebūtų trumpalaikis, dažniausiai reikia ne tik retkarčiais apsilankyti pas kosmetologę, tačiau ir keisti savo įpročius. Vienas jų – nuolatinė ir taisyklinga odos priežiūra, naudojant tik kokybiškas ir Jūsų odai tinkančias kosmetines priemones.

Visuomenėje gajus klaidingas požiūris, kad po vienkartinio apsilankymo pas kosmetologus staiga išnyks visos veido odos problemos. Nors praktikoje pasitaiko ir tokių atvejų, tačiau svarbu suvokti, jog dažnai išsikeltiems tikslams pasiekti reikalingas ilgas ir nuoseklus darbas. Pirminis apsilankymas pas kosmetologę – tai tarsi odos paruošimas tam, kad tolimesnių procedūrų ir naudojamų priemonių efektyvumas būtų toks, kokio tikimasi. Būtent todėl labai dažnai, net prieš naudojantis įvairiomis puoselėjančiomis odą procedūromis, siūloma odą paruošti atliekant jai giluminį mechaninį veido valymą. Tai laiko patikrintas ir vienas efektyviausių būdų išvalyti Jūsų veido odą nuo susikaupusių nešvarumų. Dėl šios priežasties ši procedūra neretai tampa veido procedūrų kurso sudėtine dalimi.

Grožio studijos “La Beauty” kosmetologė Klaipėdoje Laura profesionaliai pasirūpins Jūsų veido oda. Jums bus pasiūlyti efektyviausi odos problemų sprendimo būdai – procedūros ar, prireikus, planai jų kursui. Kosmetologė Laura tai pat pasirūpins, kad namuose naudotumėte tik kokybiškas ir profesionalias veido priežiūros priemones. Taip pat suteiks papildomos informacijos apie taisyklingą jų naudojimą.

Tiksliai laikydamiesi kosmetologės Klaipėdoje Lauros nurodymų galite tikėtis rezultatų, kurie pranoks net Jūsų pačių lūkesčius.

PASIŪLYSIME LABIAUSIAI JŪSŲ IR JŪSŲ ODOS POREIKIUS ATITINKANČIAS VEIDO PROCEDŪRAS KLAIPĖDOJE

Bet kokiu atveju, prieš pasiūlant Jums tinkamas procedūras bus atliekama išsami Jūsų veido odos analizė ir išsiaiškinami Jūsų poreikiai. Dažnai žmonių poreikiai nesutampa su odos poreikiais, tad juos būtina tarpusavyje suderinti. Kosmetologas – ne visagalis, tad išsikeliami tikslai turi būti realūs ir įgyvendinami, taip pat suderinami su klientų finansinėmis galimybėmis.

Planuojant procedūrų kursą tikėtina, kad procedūrų dažnis gali svyruoti nuo karto per savaitę iki karto per mėnesį. Bet kokiu atveju, visi aspektai tiek prieš atliekant atskiras veido procedūras Klaipėdoje, tiek prieš jų kursus, bus aptariami su klientais asmeniškai.

Grožio studijoje “La Beauty” pasiūlysime Jums platų veido procedūrų Klaipėdoje asortimentą:

  • intensyviai odą drėkinančių;
  • veido odą valančių;
  • odą maitinančių;
  • priešraukšlinį poveikį turinčių.

Procedūrų sąrašas yra pavyzdinis ir dažnai keičiasi – nemažą įtaką jų pasirinkimui daro sezoniškumas. Kai kurių populiariausių procedūrų aprašymus rasite mūsų tinklalapyje, visas kitas – turėsite galimybę aptarti su studijos kosmetologe konsultacijų metu. Registracija procedūroms pas studijos kosmetologę vyksta tik telefonu ir iš anksto.

Esame tikri, kad su mumis pasieksite pageidaujamų rezultatų, kurie viršys Jūsų lūkesčius!