“AUKSO LAŠAI” – KLIENTŲ MĖGSTAMA, ITIN INTENSYVAUS DRĖKINAMOJO, MAITINAMOJO, SKAISTINANČIO POVEIKIO VEIDO PROCEDŪRA KLAIPĖDOJE

Veido procedūra Klaipėdoje “Aukso lašai” – viena populiariausių veido procedūrų Grožio studijos “La Beauty” kosmetologės Lauros Teresaitės klientų tarpe. Procedūros metu tikrai turėsite laiko atsipalaidavimui ir pabėgimui nuo varginančios kasdienybės – ji susideda net iš 8 žingsnių. Kiekviename jų naudojamos priemonės savo sudėtyje turi šaltalankių aliejaus, kuriame gausu vitaminų A,B,C ir E. Šios procedūros metu Jūsų veido oda yra ne tik itin intensyviai drėkinama ir maitinama, tačiau tampa skaistesnė bei lygesnė. Procedūros metu naudojamos priemonės turi ir priešraukšlinį poveikį.

Veido procedūra “Aukso lašai” yra itin pamėgta studijos kosmetologės Klaipėdoje Lauros klientų dėl aiškiai pastebimo ir greito poveikio. Jis akivaizdžiai matomas jau pasibaigus procedūrai. Klientų teigimu oda atrodo lyg porcelianinė, o švytinčios ir spindinčios odos efektas išlieka mažiausiai savaitę. Būtent todėl kosmetologės Lauros klientės ne tik reguliariai pačios lepinasi šia procedūra, tačiau mielai ją dovanoja ir savo artimiesiems.

“Aukso lašų” procedūrai visiškai nesvarbus sezoniškumas, tad ja mėgaujamasi ir vasarą, ir ypač žiemą, kai Jūsų odai taip stinga drėgmės. Tuomet rezultatas tampa dar akivaizdesnis, o pasitenkinimas procedūros efektu – dar didesnis.

Jūsų oda papilkėjusi, suvytusi,  praradusi gyvybingumą ar išsausėjusi? O galbūt nesiskundžiate niekuo, tačiau norite palepinti savo veido odą? Tuomet ši procedūra neabejotinai skirta Jums – jai nėra svarbus Jūsų amžius ar lytis. Ji nesukelia jokių pašalinių efektų – nejausite diskomforto, tik ramybę ir atsipalaidavimą. Jūsų oda nebus paraudusi – ji bus švytinti ir skaisti – tai pastebėsite ne tik Jūs!

VEIDO PROCEDŪRA KLAIPĖDOJE “AUKSO LAŠAI” – TAI 8 ŽINGSNIŲ PROCEDŪRA JUMS

Kiekviename šių žingsnių naudojamos priemonės savo sudėtyje turi šaltalankių aliejaus, yra praturtintos vitaminais ir žolelių ekstraktais:

  • demakiažo metu odos nešvarumai yra nuvalomi specialiu pieneliu;
  • užtepamas specialus drėkinantis, valantis gelis, paruošiantis odą šveitimui;
  • atliekamas veido odos šveitimas su itin malonaus kvapo ir švelniu šveitikliu, savo sudėtyje turinčiu žolinių ekstraktų;
  • natūraliu sviestu su šaltalankių aliejumi yra apsaugomos apyakių ir lūpų kontūrų zonos;
  • Jūsų veido odai atliekamas atpalaiduojamasis masažas su specialiu masažiniu kremu;
  • kad veido oda būtų maksimaliai drėkinama, prieš kaukę yra tepamas intensyviai drėkinantis serumas;
  • uždedama odą maitinanti kaukė;
  • veido procedūra užbaigiama kremo užtepimu.

Procedūros trukmė – ~1.5 val.