VISŲ SRIČIŲ DEPILIACIJOS KLAIPĖDOJE

DEPILIACIJOS KLAIPĖDOJE DAR NIEKADA NEBUVO TOKIOS KRUOPŠČIOS IR NESKAUSMINGOS!

Depiliacijos Klaipėdoje jums bus atliktos taip, kad norėsis grįžti dar ir dar kartą. Grožio studijoje “La Beauty”, kosmetologė Laura Teresaitė Jums pasiūlys platų depiliacijų paslaugų spektrą. Depiliacijas karštu ir šaltu vašku atliksime Jums itin kruopščiai ir neskausmingai! Patikėkite mumis, visiškai nesvarbu, kokius depiliacijų būdus esate išmėginę. Suteikite galimybę kosmetologei Laurai Klaipėdoje ir ji Jums įrodys, jog kruopštumas ir skausmas priklauso išimtinai nuo specialisto technikos ir įgūdžių.

DEPILIACIJAS VAŠKU KLAIPĖDOJE ATLIKSIME PROFESIONALIAI

Per savo ilgametę depiliacijų praktiką kosmetologė Laura yra girdėjusi daug atsiliepimų apie skausmingas depiliacijas ir sklandančius mitus šioje srityje. Vieni teigia, jog depiliacijos vienu metodu yra mažiau skausmingos už atliekamas kitu. Vienus kausto baimė, kitus – nežinojimas, trečius – drovumas.

Nesibaiminkite ir nesidrovėkite, pvz. į bikini zonos depiliacijos procedūrą Jūs galėtumėt ir turėtumėt žiūrėti kaip į įprastą higieninę procedūrą. Maža to, dėl tokio pobūdžio apsilankymų nereikia jausti ir jokio diskomforto – jei tik žinotumėt, kiek daug moterų naudojasi šia paslauga!

Visos depiliacijos bus atliekamos vašku. Nebus depiliuojamas visas plotas iš karto, depiliacijos bus atliekamos mažais lopinėliais – tai sumažins skausmo pojūtį. Dar labiau skausmą minimalizuos kosmetologės Lauros įgūdžiai ir technika – iš tiesų skausmo beveik visai neliks. Dar truputis laiko – ir beliks tik mėgautis nepriekaištingu rezultatu, kuris jus tikrai nustebins.

Reguliariai naudojantis depiliacijos procedūromis, jos kartojamos daugmaž kartą per mėnesį. Plaukelių atauginėjimas – visiškai individualus reiškinys, priklausantis nuo žmogaus. Vieniems plaukelių visiškai nebūna apie savaitę ir tuomet jie palaipsniui iš po lėto atauginėja. Tuo tarpu kitiems – plaukeliai neatsiranda iki 2 – 3 savaičių, tačiau pasirodę atauginėja gerokai greičiau. Praktikoje pasitaiko atvejų, kuomet depiliacijas atlikti reikalinga net ir truputėlį rečiau, nei rekomenduotinas bendras vieno mėnesio terminas.

SULAUŽYKITE MITUS, SKLANDANČIUS DEPILIACIJŲ SRITYJE

Pasitikėkite mumis. Nemaža dalis kosmetologės Lauros Teresaitės klientų įveikė visas baimes jau pirmojo apsilankymo metu. Įprastai tokiais atvejais būdavo tik nuogąstaujama, kad dėl visuomenėje nusistovėjusių stereotipų dar anksčiau nebuvo išbandytos depiliacijų paslaugos. Apsilankius pas mus padėsime sulaužyti Jums bet kokius tabu ir stereotipus šiais klausimais, o rezultatas kalbės pats už save.

DEPILIACIJOS KLAIPĖDOJE KARŠTU IR ŠALTU VAŠKU, TAI…

…tarsi du skirtingi depiliacijų metodai, kuriuos abu galite išmėginti mūsų grožio studijoje. Depiliacijoms vašku yra naudojamas karštas ir šaltas vaškai. Šaltu vašku (kasetėmis) įprastai atliekama kojų ir rankų depiliacija.

Tuo tarpu karštas vaškas naudojamas pažastų, veido srities ir bikini zonos depiliacijoms. Tai yra tos sritys, kurioms reikalingas ypatingas kruopštumas ir švelnumas, kad Jūsų odos sudirgimas būtų kuo mažesnis, o jaučiami neigiami pojūčiai minimalūs.

ATSAKYMAI Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS

Ne, Jums labai tikrai neskaudės. Kaip jau minėjome, nors skausmas ir labai individualus dalykas, tačiau dėl kosmetologės Klaipėdoje Lauros įgūdžių ir technikos skausmas bus minimalus. Net ir tuomet, kai depiliacijas Laura atlieka jautriausiomis laikomose bikini zonos srityse, klientės įprastai teigia, kad procedūrą įsivaizdavo gerokai skausmingesnę. Pamirškite skausmą, pamirškite drovumą ir stereotipus. Tiesiog imkite ir vieną kartą išmėginkite – tai bus iškalbingiau už visas apkalbas ir nuogirdas, sklandančias aplink Jus!

Ne, tą pačią dieną nederėtų nei lankytis sporto klubuose, nei šlapinti depiliuotų vietų. Lankymasis sporto klube privers Jus suprakaituoti, o tai skatins depiliuotų vietų sudirgimą, kuris yra nepageidautinas. Tą pačią dieną reikėtų vengti depiliuotas vietas šlapinti ir naudoti joms bet kokias papildomas kosmetines priemones. Odai reikia leisti pailsėti ir nurimti.

Taip, vietos, kurioms buvo atliekama depiliacija, bus paraudę. Tačiau veikiausiai ne taip, ir ne tiek, kiek leidžia įsivaizduoti Jūsų fantazija! Tą pačią dieną šios vietos tikrai bus paraudę ir sudirgę. Kitą dieną bus matomi tik raustelėję taškiukai, įprastai pašalintų plaukelių vietose. Tai tikrai ne alergija, o normali odos reakcija. Tą pačią dieną rekomenduotina vilkėti medvilninius rūbelius, kad sudirgusi oda galėtų lengvai kvėpuoti ir nebūtų dirginama dar labiau. Švelnumas ir ramybė be plaukelių po to neabejotinai atpirks šias nedideles Jūsų kančias ir nepatogumus!