BIKINI SRITIES DEPILIACIJA KLAIPĖDOJE

SULAUŽYSIME BET KOKIUS STEREOTIPUS IR BIKINI SRITIES DEPILIACIJŲ SRITYJE ABEJINGŲ NEPALIKSIME

Bikini srities depiliacija Klaipėdoje ir Lietuvoje apskritai daugeliui moterų vis dar didžiulis tabu. Nežinia, ar dėl asmeninio drovumo, ar dėl visuomenėje nusistovėjusių stereotipų. Žmonės dažnai vis dar gėdijasi tiek savo kūno, tiek nesmagiai jaučiasi liesdami kitus žmones. Ir visiškai be reikalo. Bikini srities depiliacija nėra nei kažkas gėdingo, nei juo labiau kažkas amoralaus. Tai tarsi higieninė procedūra, o šios srities priežiūra turėtų tapti visuotinai normaliu reiškiniu – kaip kasdienis dantų valymas.

Dar viena priežastis, priverčianti svarstyti: pasinaudoti tokia paslauga ar ne – skausmas, kurio neretai bijome taip stipriai, nors patys nesame jo patyrę. Tai dažniausiai aplinkinių įtaka, paremta pojūčiais ir išgyvenimais, dažnai nekokybiškai atliekant paslaugas.

Grožio studijoje “La Beauty”, Klaipėdoje, prieš pasinaudodami šia paslauga galite būti visiškai ramūs. Studijos kosmetologė Laura Teresaitė suteiks Jums šią paslaugą taip, jog veikiausiai sugrius bet kokios išankstinės nuostatos ir stereotipai. Depiliacijų srityje kosmetologės Lauros įdirbis siekia daug metų, kuriuos vainikuoja gausybė patenkintų klientų. Jų atsiliepimus rasite mūsų tinklapyje taip pat grožio studijos “La Beauty” Facebook paskyros atsiliepimų skiltyje.

Pradėjus atlikti procedūrą užmiršite visas apkalbas ir patarimus, įskaitant ir tuos apie mistines nuskausminamąsias priemones, apie kurias veikiausiai esate girdėję. Pamiršite baimę, drovumą ir tą nepamatuojamą skausmą, apie kurį kartais šneka moterys, bei suprasite, kad nieko stebuklingo neįvyko. Tai buvo įprasta procedūra – nei per daug skausminga, nei pernelyg baisi. Būtent taip dažnai jaučiasi moterys, pirmąkart išmėginusios šią procedūrą.

Nors skausmas – tai sąvoka, kiekvieno suvokiama individualiai, tačiau visuomet kartojame, jog svarbiausia – specialisto rankos ir technika. Taip. Rankos ir technika, o ne depiliacijos metodas ar priemonių ir grožio salono įmantrumas. Būtent todėl drąsiai jus kviečiame išmėginti bikini srities depiliaciją labiausiai įprastu depiliacijų metodu – vašku.

Po procedūros mėgausitės itin švelnia ir glotnia bikini zonos oda, o procedūrai sugrįžti norėsis dar ir dar kartą.

INFORMACIJA PRIEŠ ATLIEKANT PROCEDŪRĄ

Kad būtų galima sėkmingai atlikti bikini srities depiliaciją ir pasiekti maksimalių pageidaujamų rezultatų, plaukelius reikėtų paauginti. Prieš apsilankant pirmąjį kartą, pageidautina, kad plaukeliai būtų auginti bent 3 savaites. Tokiu atveju būsime užtikrinti, kad bus kokybiškai pašalinti visi nepageidaujami plaukeliai, o rezultatas išliks ilgiau.

PO PROCEDŪROS

Siekiant visiškai eliminuoti plaukelių įauginėjimo problemą, praėjus savaitei po depiliacijos rekomenduojame atlikti bikini zonos pilingą. Atkreiptinas dėmesys, jog įprastai ši problema išnyksta atsikračius įpročio skusti plaukelius ir pradėjus naudotis depiliacijos paslaugomis.

Tolimesniems apsilankymams auginimo trukmė veikiausiai keisis – ji priklausys nuo plaukelių stiprumo ir augimo greičio.

Procedūros trukmė – 30 – 75 min.