ŠLAUNŲ DEPILIACIJA KLAIPĖDOJE – GREITA, NESKAUSMINGA IR LABAI PATOGU!

Ar kada mėginote palepinti save šlaunų depiliacija Klaipėdoje,  Grožio studijoje “La Beauty”? Ne? Ir visai be reikalo! Jeigu šlaunų priežiūra vis dar rūpinatės namuose ar kituose grožio salonuose, turite būtinai išmėginti šią paslaugą mūsų studijoje. Užtikriname, jog Jūsų lūkesčiai bus patenkinti su kaupu – ne tik mėgausitės tobulomis kojomis, bet ir kitų žmonių dėmesiu!

Šlaunų depiliacija Klaipėdoje pas kosmetologę Laurą Teresaitę Jūsų neišvargins pernelyg ilgu vizitu. Tai iš tiesų pakankamai trumpa procedūra, kuri, maža to, yra viena mažiausiai skausmingų depiliacijos procedūrų. Šlaunų depiliacija – labai patogi, nes čia plaukeliai atauginėja ilgiau ir nėra tokie įkyrūs, taigi, rezultatas išsilaiko pakankamai ilgai. Grožio studijos “La Beauty” kosmetologės Lauros Teresaitės klientai yra itin pamėgę šią procedūrą – įprastai ji kartojama tik kas keletą mėnesių. Jeigu pernelyg nesureikšminama, neretai moterys šia procedūra naudojasi tik kartą prieš vasaros sezoną. Nustebote? Pasirodo, kartais tereikia tiek nedaug, kad pasaulis suktųsi tik aplink Jus!

Nedvejodamos pasinaudokite savo grožio ginklu ir Jūs! Juk taip malonu palepinti save aplinkinių žvilgsniais, o tai padaryti gali būti taip nesudėtinga. Graži ir glotni kojų oda neabejotinai vienas efektyviausių būdų pasiekti šį tikslą.

KAIP ELGTIS PRIEŠ IR PO PROCEDŪROS? KOKIA YRA ŠLAUNŲ DEPILIACIJOS PROCEDŪROS EIGA?

Be jokios abejonės, kaip ir prieš kiekvieną depiliacijos procedūrą, plaukeliai turėtų būti paauginti, kad galėtume pasiekti Jūsų lūkesčius atitinkantį rezultatą. Lygiai taip, kaip ir po kiekvienos depiliacijos procedūros, tą pačią dieną nėra rekomenduojama depiliuotų vietų šlapinti, pilinguoti ar kitaip dirginti. Tačiau nepageidaujant plaukelių įauginėjimo, t.y. tam, kad būtų sumažinta šio reiškinio tikimybė, pilingą galima ir rekomenduojama atlikti savaitė po procedūros. Atkreiptinas dėmesys, jog aptemptų rūbų, pvz. kelnių, dėvėjimas gali padidinti plaukelių įauginėjimo galimybę. Dėl šios priežasties, kurį laiką po procedūros, rekomenduotina dėvėti laisvesnius, geriausia, medvilninius rūbelius.

Daugiau informacijos apie tai, kaip elgtis prieš ir po kojų depiliacijos, taip pat apie procedūros eigą, rasite kojų depiliacijų skiltyje.

Procedūros trukmė – 25 – 35 min.