VEIDO SRITIES DEPILIACIJA KLAIPĖDOJE – PAŠALINSIME TAI, KAS NEPAGEIDAUJAMA

Veido srities depiliacija Klaipėdoje, grožio studijoje “La Beauty” – pakankamai dažnai pasitaikanti depiliacijų procedūra. Dažniausiai kosmetologės Lauros klientams depiliuojami ūsiukai, rečiau – likusios veido dalies ar kaklo sritys.

Ši depiliacija – greita ir neskausminga, o rezultatai aiškiai pastebimi ir sukuriantys komforto bei patogumo jausmą. Dažnai dėl hormonų sutrikimų nepageidaujami plaukeliai veido srityje yra aiškiai pastebimi. Tai sukuria diskomforto jausmą, o kartais net ir iššaukia nepatogių aplinkinių žmonių komentarų. Iš tiesų, ypač šiltuoju metų laiku, kuomet kone kasdien mėgaujamės skaisčiai šviečiančia saule, plaukeliai tampa dar labiau matomi.

Maža to, esant didesniam plaukuotumui veido srityje, ar esant daug ir ilgesnių pūkelių, pašalinus juos, pudruojamas veidas kur kas gražiau padengiamas pudra.

Apsilankykite pas mus ir neleiskite nepageidaujamiems plaukeliams gadinti Jums nuotaikos. Pasinaudokite veido srities depiliacijos Klaipėdoje paslauga pas grožio studijos “La Beauty” kosmetologę Laurą ir visuomet būkite pačios žaviausios.

Procedūros trukmė – 5-20 min.