ANTAKIŲ KOREKCIJA VAŠKU KLAIPĖDOJE – TIESIOG PRIVALOTE TAI IŠBANDYTI!

PATIKĖJĘ ANTAKIŲ KOREKCIJĄ MUMS, MĖGAUSITĖS PROFESIONALIAI ATLIKTA PROCEDŪRA IR IŠSKIRTINIU REZULTATU

Antakių korekcija vašku Klaipėdoje Jums naujiena, kurios dar neišmėginote? Nenuostabu. Skirtingai nuo klientams ir specialistams įprastos antakių korekcijos pincetu, antakių korekcija vašku dar kiek neįprastas ir gerokai rečiau taikomas metodas. Pageidaujant antakius tvarkyti vašku nepakanka įprastų antakių korekcijos žinių apie tinkamiausias Jūsų veido bruožams antakių formas bei spalvas. Specialistas turi išmanyti ir darbo su vašku technologijas bei subtilybes, turėti įdirbį šioje srityje. Netinkamas vaško panaudojimas stokojant įgūdžių, gali vienu rankos mostu suteikti Jūsų antakiams netinkamą formą, kuriai pataisyti prireiks nemažai laiko.

Grožio studijoje “La Beauty” Klaipėdoje, Jūsų antakių korekcija tiek vašku, tiek pincetu pasirūpins kosmetologė Laura Teresaitė. Antakių korekcijų ir darbo su vašku srityse kosmetologė Laura yra sukaupusi ilgametę patirtį ir yra ypač vertinama klientų.

Apsilankę antakių korekcijai Klaipėdoje pas mūsų studijos kosmetologę Laurą Teresaitę, galite būti tikri, jog gausite išskirtinį dėmesį ir aptarnavimą. Jūsų patogumui antakių korekcija galės būti atlikta kombinuojant antakių korekcijos pincetu ir vašku metodus, o gautas rezultatas Jus neabejotinai nustebins.

Procedūra yra greita ir neskausminga, jos metu plaukeliai yra šalinami karštu vašku. Po profesionaliai atliktos procedūros Jūsų antakių forma taps dar išraiškingesnė, o forma išsilaikys ilgiau. Aplink antakius neliks net smulkiausių ir mažiausiai pastebimų plaukelių, kurie, kaip bebūtų keista ir neįprasta, daro didelę įtaką bendram vaizdui.

Būtent dėl šių priežasčių grožio studijos kosmetologės Lauros Teresaitės klientai yra taip pamėgę šį antakių korekcijos metodą. Tuo įsitikinti galite ir Jūs Grožio studijos “La Beauty” Facebook paskyroje.

Kilus daugiau klausimų, juos galite užduoti telefonu, o taip pat užpildydami pateiktą formą, esančią kontaktų skiltyje.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Patogiai užsiregistruokite procedūroms pas grožio studijos “La Beauty” kosmetologę Laurą Teresaitę, naudodamiesi treatwell sistema arba suderinkite savo vizitą individualiai telefonu +37069880007.

Pasikeitus aplinkybėms turite iš anksto, ne vėliau kaip 24 valandos iki vizito, informuoti studijos kosmetologę apie neatvykimą. Priešingu atveju, kito apsilankymo metu paslaugos Jums bus teikiamos tik sumokėjus 50% procedūros, į kurią buvo neatvykta, sumos.