CO2 NEINVAZINĖ KARBOKSITERAPIJA – ODĄ ATJAUNINANTI VEIDO PROCEDŪRA KLAIPĖDOJE

CO2 neinvazinė karboksiterapija – tai veido procedūra Klaipėdoje, skirta intensyviam odos atjauninimui. Jeigu Jūsų odą kankina raukšlės, ji tampa suglebusi, jai trūksta elastingumo ir skaistumo, o poros yra smarkiai išsiplėtę – ši procedūra yra tai, ko Jums trūksta!

Procedūros metu Jums bus naudojami specialūs produktai, sudėtyje turintys CO2 – anglies dioksido – kuris, prasiskverbęs į odą, sukurs ten tikrą stebuklą. Žinoma, juokaujame. Stebuklų pasitaiko retai, todėl viską galime paaiškinti labai paprastai. Deguonis, esantis Jūsų kraujyje, yra išlaisvinamas į odą patekusio anglies dioksido. Tokiu būdu itin suaktyvėja ląstelinis kvėpavimas, dėl kurio audiniuose prasideda aktyvi pastarųjų regeneracija. Kodėl taip įvyksta? Neenergingoms ir negyvybingoms ląstelėms šis procesas – tarsi šoko terapija. Jo metu ląstelėse ima stigti deguonies, dėl to ląstelės yra priverstos kvėpuoti aktyviau. Atsiradęs papildomas deguonies kiekis skatina spartesnę ląstelių medžiagų apykaitą ir, kaip minėjome, odos regeneracijos procesus.

Produktų sudėtyje taip pat yra ir papildomų medžiagų – grybų ekstrakto ir vitamino C. Pastarasis padeda odai atsinaujinti ir sustiprinti kraujagysles, tuo tarpu grybų ekstraktas atlieka odos šveitimui skirtų priemonių darbą.

PASINAUDOKITE ŠIOS VEIDO PROCEDŪROS KLAIPĖDOJE KURSU IR MĖGAUKITĖS ILGALAIKIU REZULTATU

Tam, kad pasiektumėte gerų rezultatų, rekomenduojamas 5 procedūrų kursas kas keletą savaičių. Maksimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamas 10 procedūrų kursas, atliekant jas tokiu pačiu intervalu. Pirmuosius rezultatus, t.y. odos atjaunėjimą, matysite iškart po procedūros. Dar akivaizdenius rezultatus pastebėsite praėjus keletui savaičių po procedūros, kadangi pagrindiniai procesai vyksta giliau odoje – dermoje. Jos regeneracijos procesai vyksta iki 15 dienų.

Po CO2 neinvazinės karboksiterapijos veido procedūros Klaipėdoje, mėgausitės kur kas elastingesne veido oda. Dėl sumažėjusio raukšlių gylio ir jų kiekio, Jūsų veido oda atrodys kur kas lygesnė ir skaistesnė. Procedūros metu vyksta odos detoksikacija ir apsivalymas,  atstatoma pažeista oda. Po procedūros pasiekiamas ir pageidaujamas veido odos patempimo efektas, dėl ko aktyviai sprendžiamos odos suglebimo problemos. Taip pat sprendžiamos ir odos nelygumo bei pigmentinių dėmių problemos – pastarosios tampa šviesesnės ir ne tokios pastebimos.

Vis dar dvejojate, ar įmanoma pasiekti tokių rezultatų? Grožio studijos “La Beauty” kosmetologė Laura Teresaitė pasistengs, kad būtų patenkinti visi realūs Jūsų lūkesčiai!

VEIDO PROCEDŪROS EIGA

  • Kaip ir kiekvieną veido procedūrą, CO2 neinvazinę karboksiterapiją pradėsime demakiažu, kurio metu nuo odos paviršiaus pašalinsime visus nešvarumus;
  • atliksime Jums veido odos šveitimą ir paruošime ją pagrindiniam procedūros etapui, kad būtų galima pasiekti maksimalių pageidaujamų rezultatų;
  • atliksime veido masažą kraujotakai veido odoje suaktyvinti;
  • uždėsime Jums  kaukę, kuri bus paruošta grožio studijoje “La Beauty” iš specialių, tik šiai procedūrai skirtų, sudėtinių dalių. Neaustinės medžiagos ir specialaus gelio susijungimo pagalba bus sukurtas aukščiau aprašytas efektas, padėsiantis Jūsų odai pastebimai atjaunėti;
  • procedūrą užbaigsime kremo užtepimu.

Procedūros trukmė – apie 75 min.