DEGUONIES TERAPIJA KLAIPĖDOJE SU POWER INFUSE TECHNOLOGY APARATU IR OXYNERGY PARIS KOSMETIKA – NAUJI POTYRIAI IR GAIVUMO PLIŪPSNIS JŪSŲ VEIDO ODAI

Deguonies terapija Klaipėdoje – visiškai nauja veido odos procedūra. Ji nustebins ne tik išskirtiniu gaivumo pliūpsniu, bet ir rezultatu, kurį sukurs šios procedūros ir naudojamų Oxynergy Paris priemonių duetas. Deguonies terapija, kitaip – oksigenacija, tai itin maloni procedūra veido odai, kurios suteikiamais pojūčiais galėsite mėgautis ir žiemą, ir vasarą. Procedūra neskausminga ir visiškai nepretenzinga – yra tinkama bet kokiam odos tipui, todėl ja mėgautis galės visi kosmetologės Lauros Teresaitės klientai!

Šios veido odos procedūros metu į odą yra purškiamas deguonis. Tokiu būdu yra skatinama ląstelių oksigenacija ir regeneracija, o pulsuojamojo režimo pagalba atliekamas giluminių audinių masažas. Proceso metu pageidaujamos medžiagos – įvairūs serumai ir jų mišiniai – yra įsisavinami aktyviau, todėl rezultatai būna ryškesni ir geriau pastebimi. Procedūra padeda pagerinti kraujotaką, atšviesina ir atjaunina odą, ją galima kombinuoti su kitomis kosmetologės Lauros Teresaitės atliekamomis procedūromis.

DEGUONIES TERAPIJA – NE TIK LABAI MALONI VEIDO PROCEDŪRA, BET IR RAKTAS Į DAUGELIO VEIDO ODOS PROBLEMŲ SPRENDIMĄ

Naudojantis šia veido odos procedūra pasieksite įvairiausių tikslų ir priklausomai nuo parinktų serumų ir jų derinių galėsite:

  • pamaitinti odą 10 skirtingų vitaminų ir įvairių papildomų mikroelementų;
  • intensyviai pamaitinti sausą ir brandžią odą;
  • atstatyti ir nuraminti į raudonį, niežulį ir sudirgimą linkusią odą;
  • atjauninti ir energizuoti odą;
  • stabdyti ir lėtinti raukšlių ir mimikos raukšlių atsiradimą;
  • drėkinti ir pamaitinti odą hialiurono rūgštimi;
  • spręsti problematiškos odos uždegimines problemas;
  • padėti suglebusiai odai tapti elastingesnei;
  • spręsti pigmentacijos problemas;
  • antioksidacinio poveikio pagalba pagerinti odos toną ir suvienodinti jos spalvą.

Pasinaudojant POWER INFUSE TECHNOLOGY aparatu ir Oxynergy Paris priemonėmis, kosmetologė Laura Teresaitė pasiūlys Jums net 11 skirtingų šios procedūros variantų. Oxynergy Paris serumų ir jų derinių pagalba kartu sieksime vieno ar kelių aukščiau išvardytų tikslų, priklausomai nuo Jūsų asmeninių poreikių.

IŠMĖGINKITE DEGUONIES TERAPIJĄ KLAIPĖDOJE PAS MUS IR NUSTEBINKITE NET PATYS SAVE!

Jauskitės žvaliau! Leiskite sau ir savo odai patirti nepamirštamą gaivumo pojūtį ir spindinčia oda nustebinkite ne tik aplinkinius, bet ir patys save.

Maloniais procedūros pojūčiais ir nauda jau spėjo įsitikinti ne viena Grožio studijos “La Beauty” kosmetologės Lauros Teresaitės klientė. Kviečiame procedūrą išmėginti ir Jus!

Paslaugos trukmė – 75 min.