Mechaninis veido valymas Klaipėdoje įsikūrusioje grožio studijoje “La Beauty” – siekiantiems turėti švarią, lygią ir sveiką veido odą

Ieškantiems profesionalios kosmetologės, kuri kokybiškai atliktų mechaninį veido valymą Klaipėdoje, kosmetologė Laura Teresaitė, paslaugas teikianti grožio studijoje “La Beauty”, yra puikus pasirinkimas. Paslaugos kokybę ir profesionalumą šioje srityje garantuoja ir kosmetologės Lauros įgytas medicinos srities išsilavinimas, ir darbo patirtis. Geriausias to įrodymas – laimingų klientų atsiliepimai, kuriuos galite rasti mūsų puslapyje arba “La Beauty” Facebook paskyroje.

Mechaninis veido valymas – laiko patikrintas būdas išspręsti įsisenėjusias veido odos problemas

Kai veido oda tampa problematiška, kartais atrodo, jog jokios naudojamos priemonės susidariusioms problemoms spręsti nebepadeda. Dažnai priežastis būna labai paprasta – užsikimšusios veido odos poros pristabdo įprastus sveikos veido odos procesus – jos apsivalymą bei atsinaujinimą. Sulėtėjus šiems įprastiems veiksniams ir procesams gerokai sumažėja ir naudojamų priemonių efektyvumas – pastarosios nepatenka į gilesnius odos sluoksnius, todėl rezultatų pasiekti darosi vis sudėtingiau. Mechaninio (giluminio) veido valymo procedūros metu mechaniniu būdu – rankomis – yra pašalinami spuogai, komedonai ir miliumai. Tokiu būdu Jūsų veido oda tarsi atgimsta ir tampa paruošta tolimesniems žingsniams švaresnės, sveikesnės ir lygesnės odos link.

Atkreiptinas dėmesys, jog visuomenėje yra susiformavę nemažai klaidingų nuostatų. Viena jų, kad visos problemos turi būti išsprendžiamos ir oda privalo tapti idealiai švari jau po pirmosios procedūros. Esant nesudėtingiems atvejams, kartais užtenka vieno ar kelių profilaktinių apsilankymų metų eigoje, kad būtų lengviau palaikyti gerą odos būklę. Sudėtingesniais atvejais, gali būti reikalingas ilgas ir nuoseklus kosmetologės ir kliento bendras darbas – procedūrų kursas, nuolatinė tinkama veido priežiūra namuose ir pan. Supratingumas ir pastangos įprastai atsiperka su kaupu – ilgainiui rezultatas džiugina ne tik Jus, bet ir Jūsų artimuosius. Pasiekus reikiamų rezultatų odą ir toliau reikia prižiūrėti, mylėti ir puoselėti – tai kur kas lengvesnis procesas, nei įsisenėjusių problemų gydymas.

Nepiktnaudžiavimas procedūra taip pat svarbus – mechaninį veido valymą rekomenduotina atlikti ne dažniau, kaip kartą per mėnesį, išskyrus tam tikras išimtis, apie kurias, esant reikalui, Jums papasakos kosmetologė Laura Teresaitė.

Mechaninį veido valymą Klaipėdoje Jums atliksime taip, kaip pridera tikriems šios srities profesionalams

Mechaninis veido valymas – santykinai trumpa procedūra, jeigu lyginsime laiko sąnaudas tikrai apčiuopiamam rezultatui gauti. Šios procedūros trukmė – iki 2 valandų, tačiau jos metu pasiektas rezultatas bus matomas iškart po procedūros. Kad kiltų kuo mažiau klausimų, žemiau pateiksime Jums visą aktualią informaciją, susijusią su mechaniniu veido valymu. Tokiu būdu sieksime išsklaidyti kuo daugiau mitų, sklandančių apie šią procedūrą. Tikimės, kad tai padės įveikti baimes ir nuogąstavimus, susijusius su šia itin reikšminga kosmetologijoje procedūra.

Prieš procedūrą

Prieš profesionaliai atliekant mechaninį veido valymą Klaipėdoje, grožio studijoje “La Beauty”, rekomenduojame bent savaitę:

 • vengti bet kokių pilingo procedūrų;
 • vengti soliariumų.

Procedūros eiga

Skirtingai nuo spuogų spaudinėjimo namuose, kurio reikėtų vengti dėl įprastai priešingų siekiamoms pasekmių atsiradimo, profesionaliai grožio studijoje kosmetologės atliktas mechaninis veido valymas susideda iš daugybės svarbių žingnsių, kurie leidžia pasiekti pageidaujamų rezultatų:

 • Demakiažo metu yra pašalinamas visas ant veido esantis makiažas ir nešvarumai. Šiuo žingsniu turi būti pradedama bet kuri veido procedūra;
 • Atsižvelgiant į odos tipą yra parenkamas tinkamiausias pilingavimo metodas. Pilingo metu yra pašalinamos suragėjusios odos ląstelės, oda paruošiama tolimesniems procedūros etapams;
 • Oda brinkinima vėsiuoju būdu, trunkančiu iki 10 minučių. Šitaip yra atveriamos poros, veido oda tampa visiškai paruošta giluminiam mechaniniam veido valymui. Tai labai svarbu siekiant kuo mažiau dirginti veido odą bei suteikti minimalų įmanomą skausmą procedūros metu;
 • Atliekamas mechaninis veido odos valymas. Pagrindinis procedūros etapas, kurio metu yra šalinami įvairūs odos dariniai – spuogai, komedonai, miliumai;
 • Veidas su išvalytomis ir atviromis poromis yra privalomai dezinfekuojamas;
 • Atliekama darsonvalizacija, t.y. specialiu aparatu, elektros srove yra stimuliuojama kraujotaka greitesniam gijimo procesui, kuri veikia kaip vietinis antiseptikas, mažinantis uždegimą;
 • Pagal poreikį bei odos tipą yra parenkama raminanti/poras sutraukianti/drėkinanti kaukė bei procedūra užbaigiama kremu.

Po procedūros

Tą pačią dieną, po procedūros, galimas odos paraudimas, kuris pamažu rimsta ir įprastai kitą dieną jau matomi tik vietiniai paraudimai kai kuriose buvusių spuogelių vietose. Gijimo metu galimas nežymus odos šerpetojimas, tad namuose turėtumėte nepamiršti drėkinti odos – tai paspartins odos gijimo procesą. Remiantis klientų atsiliepimais, įprastai jau kitą dieną oda atrodo puikiai – būna nurimusi ir švari. Neretai sulaukiame ir atsiliepimų, jog, net ir įpratusiems naudoti maskuojamąsias priemones, kitą dieną jų neprireikia – nesinori slėpti puikiai atrodančios odos.

Tą pačią dieną po procedūros negalima:

 • prausti, šlapinti veido;
 • naudoti dekoratyvinės kosmetikos ir jokių kitų veido odai skirtų priemonių;
 • eiti į sporto klubą;
 • eiti į soliariumą.

Soliariumo rekomenduotume vengti ne tik tą pačią dieną, bet ir viso poprocedūrinio veido gijimo metu, t.y. nemažiau kaip 48 valandas po procedūros.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

 • Taip, kitą dieną Jūs tikrai galėsite eiti į darbą. Kaip minėjome anksčiau, kitą dieną po procedūros dar gali būti nežymių lokalinių paraudimų buvusių spuogelių vietoje, bet patikėkite mumis, jie tikrai nebus tokie, kurie kitą rytą Jums sukels abejonių dėl ėjimo į darbą.
 • Ne, po procedūros Jūsų veidas neliks randuotas. Profesionaliai atliktos procedūros nesukelia jokios grėsmės Jūsų veido odai.  Svarbu suvokti, jog geras rezultatas nepriklauso nuo jėgos, kuri panaudojama spuogams spausti, stiprumo ir skausmo intensyvumo, t.y. požiūris, kad stipriau ir skaudžiau, vadinasi, geriau – nėra teisinga nuostata siekiant išsirinkti profesionalą kosmetologijos srityje. Kosmetologė Klaipėdoje Laura Teresaitė suteiks Jums profesionalią paslaugą. Kartu Jūs pasieksite pageidaujamų rezultatų.
 • Ne, procedūra nėra tokia skausminga, kaip įsivaizduojate. Tai nėra švelnus veido paglostymas, tačiau tai taip pat nėra taip skausminga, kaip žmonės dažnai įsivaizduoja esant. Skausmas – labai individualus pojūtis, priklausantis tiek nuo kliento jautrumo, tiek nuo profesionalo rankų ir technikos. Remiantis mūsų klientų atsiliepimais ir pasakojimais, procedūra jiems dažnai atrodė itin bauginanti ir skausminga. Kai kurie jų laikydavosi tokios pačios nuomonės ir po apsilankymų pas kai kuriuos specialistus. Po apsilankymo pas kosmetologę Laurą dažniausiai kardinaliai pakeisdavo savo nuomonę ir mėgaudavosi pasiektais rezultatais.