MIKROADATINĖ MEZOTERAPIJA KLAIPĖDOJE SU MESO PEN SISTEMA – IŠ PAŽIŪROS BAISOKA, TAČIAU YPAČ NAUDINGA PROCEDŪRA

Jūsų dėmesiui – mikroadatinė mezoterapija Klaipėdoje su Meso Pen Fusion sistema. Pirmasis įspūdis pamačius procedūrai skirtą įrankį gali būti nedidelis išgąstis, nors bijoti tikrai neverta. Procedūra nėra skausminga, tačiau padeda pasiekti itin gerų rezultatų, kurie kartais viršija net mūsų pačių lūkesčius!

Tai visiškai saugi procedūra: adatų kasetės, naudojamos procedūrų metu, yra vienkartinės ir sterilios, o odos subadymo gylis nustatomas prieš procedūrą. Jos metu atliekamas probleminių odos sričių mikro subadymas, skatinantis kolageno ir elastino gamybą, taip pat odos regeneracijos ir atsinaujinimo procesus. Šių procesų pasekmė – lygesnė ir stangresnė oda – tai pastebėsite ir Jūs, ir Jūsų aplinkiniai.

Priklausomai nuo siekiamų rezultatų ir pageidaujamo procedūros intensyvumo, kosmetologė Klaipėdoje Laura Teresaitė naudos 1, 12 arba 36 adatų kasetes. Procedūros metu atlikto odos subadymo metu yra sukuriami mikro kanalėliai, kuriais išoriškai naudojamos medžiagos ir priemonės pasiekia giliausius odos sluoksnius. Medžiagų absorbcijos rezultatai išauga net iki 90 procentų, taigi, pasieksite maksimalų pageidaujamą rezultatą.

Mikroadatinė Meso Pen sistema yra tinkama mimikos ir kitų raukšlių, aknės sukeltų ir kitų randų slopinimui. Tai nereiškia, jog šios indikacijos išnyks visiškai, nes rezultatas priklauso ir nuo daugelio kitų veiksnių, tačiau nedvejokite – skirtumas bus akivaizdus. Procedūros metu taip pat gali būti sprendžiamos odos pigmentacijos, suglebimo, riebios odos ir kitos problemos.

Pasikliaukite mumis – ši veido procedūra Klaipėdoje – tai vienas inovatyviausių ir efektyviausių kosmetologinių būdų spręsti Jūsų odos problemas!

PRIEŠ PROCEDŪRĄ 

Tam, kad pasiektumėte tokio rezultato, kokio tikitės, turite laikytis kosmetologės Lauros Teresaitės nurodymų ir rekomendacijų prieš, per ir po procedūros. Prieš pasinaudodami mikroadatinės mezoterapijos su Meso Pen procedūra turėtumėte:

 • savaitę iki procedūros vengti odos šveitimo;
 • bent keletą dienų iki procedūros vengti soliariumų ir deginimosi paplūdimiuose, kad procedūros metu oda nebūtų “nudegusi”;
 • bent 3-4 dienas prieš procedūrą nesinaudoti depiliacijos paslaugomis toms sritims, kurioms ketinama atlikti procedūrą (pvz. veido srities).

Turite žinoti, jog tam tikrais atvejais procedūros atlikti nėra galima. Privalote įspėti kosmetologę Klaipėdoje Laurą Teresaitę, jeigu:

 • sergate odos vėžiu ar turite kitų odos infekcijų;
 • Jums prasidėjusi pūslelinė;
 • susidaro keloidiniai randai;
 • kiekvieną dieną vartojate aspiriną;
 • Jums taikoma chemoterapija ar spindulinė terapija;
 • Jums prasidėjęs nėštumas ar žindote;
 • sergate diabetu;
 • turite alergijų metalams.

Neatlikdami informavimo pareigos prisiimate dėl to atsiradusias pasekmes.

PROCEDŪROS EIGA

Mikroadatinė mezoterapija Klaipėdoje, kaip ir beveik kiekviena veido procedūra grožio studijoje “La Beauty”, prasidės demakiažu ir pilingu. Šiais žingsniais oda bus paruošiama pagrindinei procedūrai. Demakiažo metu Jums bus pašalintas makiažas ir nešvarumai, esantys vietose, kurioms ketinama atlikti procedūrą. Pilingo metu kosmetologė Klaipėdoje Laura Teresaitė, parinkusi tinkamiausią pilingavimo būdą, pašalins negyvas ląsteles, kad būtų galima pasiekti tikslinį odos sluoksnį. Oda bus nudezinfekuota, paruošta mikroadatinei intervencijai.

Priklausomai nuo situacijos ir keliamų tikslų Jums bus subadyta oda Meso Pen Fusion aparatu su vienkartine 1, 12 arba 36 adatėlių kasete. Po subadymo į Jūsų odą bus suvedinėjami specialūs mezoterapiniai kokteiliai ar serumai.

Procedūrą, kaip įprasta, kosmetologė Laura užbaigs pagal poreikį parinktais specialiai šiai procedūrai skirtais kauke ir kremu.

PO PROCEDŪROS

Siekiant geriausių rezultatų, visuomet turėtų būti laikomasi kosmetologės Klaipėdoje Lauros Teresaitės rekomendacijų dėl elgesio po procedūros ir naudotinų priemonių.

Bent 12 valandų po procedūros:

 • neprausti ir nešlapinti vietų, kurioms atlikta procedūra (nesilankyti pirtyse, baseinuose ir soliariumuose);
 • šioms vietoms nenaudoti įprastai naudojamos dekoratyvinės kosmetikos ir kitų kosmetinių priemonių (kremų, serumų ir kt.);
 • vengti intensyvaus šių vietų prakaitavimo, kad oda nebūtų dirginama dar labiau. Odai reikia leisti nurimti.

Po mikroadatinės mezoterapijos procedūros, tą pačią dieną, galimas subadytų odos vietų paraudimas. Tai normali sudirgintos odos reakcija. Paraudimas rims ir kitą dieną bus išnykęs arba matomas tik jautriausiose vietose.

Praėjus keletui dienų gali būti jaučiamas odos sausumas ir (ar) tempimas, todėl būtina naudoti drėkinamąsias priemones.

Kadangi įprastai procedūra atliekama veido sričiai, visuomet, ne tik po procedūros, rekomenduojame naudoti drėkinamuosius kremus su SPF 50 apsauga.

ATSAKYMAI Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS

Taip, vietų kurioms bus atliekama procedūra, raudonis praeis greitai. Kaip minėjome anksčiau, raudonumas bus nurimęs jau kitą dieną ir galbūt bus lokaliai pastebimas tik jautriausiose vietose. Jūsų veidas neliks “skylėtas”, nes mikrodūriai yra minimalūs – tiek, kiek reikia iššaukti odos gynybinę gijimo reakciją. Tokiu būdu skatinamas odai būtinų medžiagų, atsakingų už stangrumą ir elastingumą, gamybos ir atsinaujinimo procesas.

Ne, Jums labai neskaudės. Nepaisant to, kad Meso Pen Fusion aparate naudojamos adatėlių kasetės atrodo gan agresyviai, procedūra nebus tokia skausminga, kaip atrodo. Adatėlės yra labai plonos, o dūriai nėra tokie gilūs, kaip dažnai leidžia manyti mūsų fantazija, be to, jie atliekami tiksliai ir greitai. Procedūros metu pojūčiai labiau primins kutenimą ar nedidelį perštėjimą, bet ne skausmą. Netikite? Išmėginkite mikroadatinės mezoterapijos paslaugą pas kosmetologę Klaipėdoje Laurą Teresaitę ir turėsite galimybę tuo įsitikinti. Be to, rezultatai Jus tikrai nustebins.