VITAMINO C VEIDO PROCEDŪRA KLAIPĖDOJE – SELVERT VITASPHERES-C. PASIRŪPINKITE SAVO VEIDO ODA ANKSČIAU, NEI ATSIRAS NEPAGEIDAUJAMOS PASEKMĖS

Vitamino C veido procedūra Klaipėdoje – Selvert Vitaspheres-C skirta tiems, kurie pageidauja išlikti jauni kiek įmanoma ilgiau. Dažnai žmonės susirūpina savo veido odos būkle tik tuomet, kai nepageidaujamos pasekmės jau yra akivaizdžiai matomos. Tuomet pašalinti jas tampa gerokai sudėtingiau, nei užkirsti kelią jų atsiradimui ar sulėtinti jų progresavimą. Laiku susirūpinę savo veido oda ir ėmęsi reikalingų priemonių, kaip reikiant nutolinsite nepageidaujamų pasekmių atsiradimą. Tam svarbios ne tik profesionalios kosmetologinės procedūros, bet ir tinkama odos priežiūra namuose. Apie odos priežiūros ypatumus Grožio studijos “La Beauty” kosmetologė Laura Teresaitė Jums papasakos vizitų procedūroms metu. Nebijokite klausti – tik žinodami Jūsų poreikius mes galėsime suteikti visą Jums aktualią informaciją rūpimais klausimais.

Selvert Vitaspheres-C procedūros metu yra naudojamos priemonės, kuriose gausu vitamino C: grynasis vitaminas C, erškėtrožės ir apelsinų ekstraktai, provitaminas C. Vitamino C turintys produktai yra vienas galingiausių ginklų, nukreiptų prieš odos senėjimo procesus – tai puikus būdas palaikyti gerą odos būklę. Pastarieji skatina odos regeneracijos procesus ir aktyviai veikia prieš odos senėjimą, UV spindulių sukeliamą fotosenėjimą, be to – pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Erškėtrožė ir apelsinų ekstraktas – be visa ko, yra veiksmingi kovojant prieš pigmentines dėmes.

Grožio studijos “La Beauty” kosmetologės Klaipėdoje Lauros klientų tarpe – tai viena populiariausių procedūrų. Šios procedūros metu turėsite galimybę mėgautis itin maloniais kvapais, procedūra nesukels jokio diskomforto jausmo. Procedūros metu beveik visiškai nenaudojamas vanduo, o kiekvienas produktas yra įmasažuojamas į veido odą – taip pasiekiamas maksimalus pageidautinas rezultatas.

Jeigu Jūsų oda negyvybinga ar papilkėjusi, po procedūros mėgausitės akivaizdžiai pagyvėjusia ir skaistesne veido oda. Naudojantis šia procedūra taip pat galima pasiekti puikių rezultatų sprendžiant brandžios ar pigmentuotos odos problemas.

VITAMINO C VEIDO PROCEDŪROS EIGA

  • Demakiažo metu nuo Jūsų veido odos yra pašalinama visa kosmetika ir nešvarumai;
  • Jūsų veido odai atliekamas šveitimas su vitaminu C;
  • padengus odą gryno vitamino C ir apelsinų ekstrakto mišiniu, sumaišomu kosmetologės Lauros procedūros metu, pastarasis yra įmasažuojamas į odą. Jų abiejų sąveika padidina pageidaujamų produktų įsisavinimą, todėl itin intesyviai yra stimuliuojama kolageno gamyba, o oda tampa šviesesnė;
  • kaklo ir veido sričiai yra uždedama pluoštinė kaukė, padengta gaivinančiu geliu, prisotinta vitamino C. Tai skaistinanti ir veido odą šviesinanti kaukė, turinti ir antioksidacinį poveikį bei pagerinanti odos būklę ir kokybę;
  • procedūra užbaigiama veido odą padengiant vitamino C emulsija, kuri dar labiau sustiprina prieš tai naudotų produktų efektyvumą. Po šio etapo Jūsų veido oda taps dar elastingesnė ir švelnesnė.

Procedūros trukmė – apie 90 min.